Забезпечення в умовах воєнного стану безперебійного постачання імпортованих харчових продуктів
Підписатися на знижки!
Фото новини
Забезпечення в умовах воєнного стану безперебійного постачання імпортованих харчових продуктів
2022.03.30

З початку війни торговельна мережа Посад працює для забезпечення покупців продуктами харчування та прагне наповнити магазини товарами першої необхідності. Для подолання продовольчої кризи через складнощі з отриманням продуктів харчування на території України, на фоні вторгнення в Україну і дефіциту постачання товарів постачальники зіткнулися з обмеженнями з логістики, швидкості обробки замовлень, недостатньої кількості товарів на території України. Для подолання проблем продовольчого забезпечення та пришвидшення постачання товарів в необхідній кількості, мережа планує збільшувати імпорт товарів першої необхідності без додаткового маркування та стікерування українською мовою. Відсутність маркування дозволена кабінетом Міністрів України в умовах воєнного стану для безперебійного постачання імпортованих харчових продуктів. 

Подібні товари не мають відношення до постачання гуманітарної допомоги, постачання благодійних та волонтерських організацій. Інформація на імпортованих харчових продуктах може бути викладена мовою відмінної від державної. Мережа Посад з початку бойових дій працює для забезпечення споживачів максимально необхідними товарами і планує надалі розширювати перелік імпортних товарів.

Свіжі новиниВсі новини
У зв'язку з воєнними діями на території України ми скасовуємо акцію «Вигравай подорож на двох до країни тюльпанів — Нідерландів»
2022.03.10
Детальніше
Вітаємо переможців акції до Дня закоханих!
2022.02.21
Детальніше
Переможці акції до Дня закоханих!
2022.02.16
Детальніше
Вигравай подорож на двох до країни тюльпанів — Нідерландів!
2022.02.15
Детальніше