Відгуки про компанію "Посад"
Підписатися на знижки!
Що про нас говорять
Валерій

Особисто від себе та родини, мешканців смт.Савинці та навколишніх сіл, щиро вдячний колективу "Посад" за відкриття 16.10.2020 року магазину-маркету торгової марки в селищі. Велика кількість харчових продуктів та супутніх товарів, привітні працівники, доступні ціни на товар, який зазвичай в нашому селищі в магазинах дорожче на 15-20 відсотків. Радує великий вибір м"ясної продукції та виробів з м"яса, дуже широко представлений вибір молочної продукції, газованих напоїв та соків. Великий асортимент горілчаних виробів, пива та вина. Не залишено поза увагою задоволення потреб покупців в товарах побутової хімії, засобів особистої гігієни та догляду за домівкою. Є деякі незначні штрихи, які завдяки професійно підібраному колективу будуть виправлені, зокрема деякі незручності на касі-маленькі прилавки для викладки купленого товару. Але це жодним чином не ложка дьогтю, а думка пересічного покупця. Дай Вам бог здоров"я, добробуту, злагоди в колективі та сі"ях, завжди позитивної динаміки в торговому балансі і подальщого процвітання. І головне-мирного неба. Ще раз велике Вам спасибі та низький уклін за добру справу.

иван яковлевич

Посетил магазин 09,10.20.Отоварился хорошо.Цены доступные и свежие.Обслуживание великолепное.Так держать!Ведь мы центр Европы.Успехов.С уважением.

Шарад пател

один з великих супермаркетів "Посад", який щойно відкрився за адресою академіка Павлова 319А. Це дуже добре для покупок, воно має багато різноманітності, це супермаркет, який пропонує широкий асортимент товарів, працівники доброзичливі та корисні.

Юлия

Здравствуйте я участвовала в акции ,спасибо вам за такую акцию я собрала чеки и выиграла подарок блендер ,спасибо вам за такой подарок

Карина

Здравствуйте. Меня зовут Карина. Я хочу оставить отзыв на работу вашего магазина. В магазинах вашей сети всегда чисто и персонал следит за качеством продуктов. Мне нравится также то, что работники супермаркета серьезно относятся к карантину и не обсулуживают клиентов без масок. Этим вы напоминаете мне один принцип записанный в Библии: "Предусмотрительный видит бедствие и укрывается, а неопытные идут вперёд и наказываются". Спасибо, что в это непростое время вы предусмотрительно относитесь к карантину. Хороших вам покупателей!

Наталья

В нашем небольшом шахтёрском городке Донецкой области 4 октября 2019 года открыли магазин торговой сети Посад, очень нравится ассортимент товаров и довольно приемлемые цены)

Напишіть свій відгук або залиште скаргу

Слухаємо Вас
Телефон гарячої лінії
0-800-500-833Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
Не можете дозвонитися?
Ми Вам передзвонимо
Цікаве

"Посад" в цифрах і фактах

Факт 4
Власне виробництво
Ми самі виробляємо цілий асортимент продуктів харчування. Це дозволяє тримати марку високої якості і пропонувати покупцям все найсвіжіше і смачне
Переглянути продукцію
Факт 3
75 супермаркетів і 277 торгових точок
у Харкові, Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській областях.
Переглянути магазини
Факт 2
Постійні акції та знижки
Зараз проходить 5 різних акцій
Подивитися знижки
Факт 1
Раді вашим відгукам і пропозиціям
Наша головна цінність - постійні покупці. Ми цінуємо думку кожного з вас і постійно працюємо, щоб стати ще краще
Переглянути відгуки
Дякуємо