Відгуки про компанію "Посад"
Підписатися на знижки!
Що про нас говорять
Алена

Доброго времени суток. Я из Лисичанска. Услугами магазина пользуемся уже пару лет. Качеством товара довольны. Обслуживанием довольны. Хочу выразить благодарность Вашему коллективу. Так же отдельная благодарность за проведение розыгрышей. Мы и не предполагали что когда-либо что то выиграем. А тут такое счастье детям к Дню рождения как раз припало, выиграли Электроскутер. Дай Вам Бог только благости!

Дмитрий

Лучшая торговая сеть в г.Харькове. Буквально на глазах росли и развивались. Встречаются неприятные нюансы, да, но это больше редкость, чем закономерность (как у конкурентов). Дай бог вам успехов, дальнейшего развития такими же ударными темпами, несмотря ни на что. И ассортимента побольше ;)

Маргарита

Очень радует, что несмотря на холода, в магазине "Посад" на ул. Новгородской 22а (Харьков) очень тепло и уютно, а всему причина - действительно приятные и отзывчивые работники этого супермаркета. Даже если вы являетесь единственным покупателем в 3 часа ночи) будьте уверены что к вам отнесутся с уважением и внимательностью. Огромное спасибо продавцам, кассирам и охране!!!

Светлана

Хочу поблагодарить продавцов и работников зала м. Посад в г. Харьков по адресу ул. Новгородская 22а. Всегда приятно зайти в магазин, продавцы всегда дружелюбны, при необходимости посоветуют необходимую продукцию. Спасибо большое за вашу работу и оптимизм!

Валерій

Особисто від себе та родини, мешканців смт.Савинці та навколишніх сіл, щиро вдячний колективу "Посад" за відкриття 16.10.2020 року магазину-маркету торгової марки в селищі. Велика кількість харчових продуктів та супутніх товарів, привітні працівники, доступні ціни на товар, який зазвичай в нашому селищі в магазинах дорожче на 15-20 відсотків. Радує великий вибір м"ясної продукції та виробів з м"яса, дуже широко представлений вибір молочної продукції, газованих напоїв та соків. Великий асортимент горілчаних виробів, пива та вина. Не залишено поза увагою задоволення потреб покупців в товарах побутової хімії, засобів особистої гігієни та догляду за домівкою. Є деякі незначні штрихи, які завдяки професійно підібраному колективу будуть виправлені, зокрема деякі незручності на касі-маленькі прилавки для викладки купленого товару. Але це жодним чином не ложка дьогтю, а думка пересічного покупця. Дай Вам бог здоров"я, добробуту, злагоди в колективі та сі"ях, завжди позитивної динаміки в торговому балансі і подальщого процвітання. І головне-мирного неба. Ще раз велике Вам спасибі та низький уклін за добру справу.

иван яковлевич

Посетил магазин 09,10.20.Отоварился хорошо.Цены доступные и свежие.Обслуживание великолепное.Так держать!Ведь мы центр Европы.Успехов.С уважением.

Напишіть свій відгук або повідомте про чергу

Слухаємо Вас
Телефон гарячої лінії
0-800-500-833Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
Не можете дозвонитися?
Ми Вам передзвонимо
Цікаве

"Посад" в цифрах і фактах

Факт 4
Власне виробництво
Ми самі виробляємо цілий асортимент продуктів харчування. Це дозволяє тримати марку високої якості і пропонувати покупцям все найсвіжіше і смачне
Переглянути продукцію
Факт 3
96 супермаркетів і 400 торгових точок
у Харкові, Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській областях.
Переглянути магазини
Факт 2
Постійні акції та знижки
Зараз проходить 5 різних акцій
Подивитися знижки
Факт 1
Раді вашим відгукам і пропозиціям
Наша головна цінність - постійні покупці. Ми цінуємо думку кожного з вас і постійно працюємо, щоб стати ще краще
Переглянути відгуки
Дякуємо