Відгуки про компанію "Посад"
Підписатися на знижки!
Що про нас говорять
Дмитрий

Лучшая торговая сеть в г.Харькове. Буквально на глазах росли и развивались. Встречаются неприятные нюансы, да, но это больше редкость, чем закономерность (как у конкурентов). Дай бог вам успехов, дальнейшего развития такими же ударными темпами, несмотря ни на что. И ассортимента побольше ;)

Маргарита

Очень радует, что несмотря на холода, в магазине "Посад" на ул. Новгородской 22а (Харьков) очень тепло и уютно, а всему причина - действительно приятные и отзывчивые работники этого супермаркета. Даже если вы являетесь единственным покупателем в 3 часа ночи) будьте уверены что к вам отнесутся с уважением и внимательностью. Огромное спасибо продавцам, кассирам и охране!!!

Светлана

Хочу поблагодарить продавцов и работников зала м. Посад в г. Харьков по адресу ул. Новгородская 22а. Всегда приятно зайти в магазин, продавцы всегда дружелюбны, при необходимости посоветуют необходимую продукцию. Спасибо большое за вашу работу и оптимизм!

Валерій

Особисто від себе та родини, мешканців смт.Савинці та навколишніх сіл, щиро вдячний колективу "Посад" за відкриття 16.10.2020 року магазину-маркету торгової марки в селищі. Велика кількість харчових продуктів та супутніх товарів, привітні працівники, доступні ціни на товар, який зазвичай в нашому селищі в магазинах дорожче на 15-20 відсотків. Радує великий вибір м"ясної продукції та виробів з м"яса, дуже широко представлений вибір молочної продукції, газованих напоїв та соків. Великий асортимент горілчаних виробів, пива та вина. Не залишено поза увагою задоволення потреб покупців в товарах побутової хімії, засобів особистої гігієни та догляду за домівкою. Є деякі незначні штрихи, які завдяки професійно підібраному колективу будуть виправлені, зокрема деякі незручності на касі-маленькі прилавки для викладки купленого товару. Але це жодним чином не ложка дьогтю, а думка пересічного покупця. Дай Вам бог здоров"я, добробуту, злагоди в колективі та сі"ях, завжди позитивної динаміки в торговому балансі і подальщого процвітання. І головне-мирного неба. Ще раз велике Вам спасибі та низький уклін за добру справу.

иван яковлевич

Посетил магазин 09,10.20.Отоварился хорошо.Цены доступные и свежие.Обслуживание великолепное.Так держать!Ведь мы центр Европы.Успехов.С уважением.

Шарад пател

один з великих супермаркетів "Посад", який щойно відкрився за адресою академіка Павлова 319А. Це дуже добре для покупок, воно має багато різноманітності, це супермаркет, який пропонує широкий асортимент товарів, працівники доброзичливі та корисні.

Напишіть свій відгук або залиште скаргу

Слухаємо Вас
Телефон гарячої лінії
0-800-500-833Безкоштовно зі стаціонарних
і мобільних телефонів
Не можете дозвонитися?
Ми Вам передзвонимо
Цікаве

"Посад" в цифрах і фактах

Факт 4
Власне виробництво
Ми самі виробляємо цілий асортимент продуктів харчування. Це дозволяє тримати марку високої якості і пропонувати покупцям все найсвіжіше і смачне
Переглянути продукцію
Факт 3
95 супермаркетів і 400 торгових точок
у Харкові, Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській областях.
Переглянути магазини
Факт 2
Постійні акції та знижки
Зараз проходить 5 різних акцій
Подивитися знижки
Факт 1
Раді вашим відгукам і пропозиціям
Наша головна цінність - постійні покупці. Ми цінуємо думку кожного з вас і постійно працюємо, щоб стати ще краще
Переглянути відгуки
Дякуємо